I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Verwarmd zwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Spa en ontspanning Solarium |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem Curitiba appartementen van 45 m² hebben een welgelegen locatie op 650 meter van de Farmacia Angeloni Agua Verde en bieden ook uitzichten op de stad. Het appartement heeft een solarium en een sauna voor een rustigere ervaring.
Plaatsen te bezoeken omvatten het Barigui Park, op circa 4 km van het 1-slaapkamer appartement. Deze accommodatie ligt niet ver van het Praça do Japão.
Dit appartement bestaat uit een balkon, een zitruimte en een woonkamer met een bureau, en modern comfort zoals een flatscreen TV met satellietzenders. De accommodatie biedt 1 badkamer aan. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.
Om uw comfort te verhogen, hebben I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartementen een ingerichte kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement is op 200 meter afstand van de dichtstbijzijnde bushalte, Estacao Sebastiao Parana. Daarnaast hebben gasten de mogelijkheid om deel te nemen aan fitnesslessen voor een nog aangenamer verblijf. Een verwarmd zwembad bevindt zich op locatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Contemporary Art Museum3,4 km
- Arena da Baixada Stadium1,8 km
- Mueller Mall4,5 km
- Novo Batel Mall2,5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Afonso Pena20 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Solarium
- Sauna
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Zithoek
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement?
Gasten van I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Farmacia Angeloni Agua Verde, op wandelafstand van 8 minuten ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praça do Japão (1 km) en het Barigui Park (4 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement?
Het duurt 30 minuten lopen om van I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement?
I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement heeft parkeerplaatsen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement de ontspanning ervaren met een solarium en een sauna. - ❓
Wat is de grootte van I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement?
I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement bestaat uit 45 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
In het appartement kunnen maximaal 4 gasten verblijven. - ❓
Heeft I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement een eigen zwembad?
I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement heeft, natuurlijk, een verwarmd zwembad. - ❓
Is er een werkruimte beschikbaar I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement?
Gasten van I181A - Ar Condicionado, Churrasqueira E Garagem appartement kunnen gebruikmaken van een werkruimte op het terrein.